Jonathan Borofsky etsning
2014-02-20
230557
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BOROFSKY, Jonathan (USA, född 1942): 2978718, signerad och numrerad 39/41, etsning tryckt i blått, 39x48,5, bladstorlek 57x80 cm