James Brown färglitografi på duk
2014-02-20
230556
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BROWN, James (USA, född 1951): Untitled, 1986, signerad och numrerad 17/90, färglitografi på duk, 68x48 cm, Edition Schellman, München