Oljemålning
2014-02-21
230531
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Björkar vid sjö, olja på duk, 26x35 cm
Märken efter ramkant