Takplafond
2014-02-21
230528
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKPLAFOND, 1930-tal, blyinfattat glas med motiv av djur och träd, innermått, 79x83, yttermått 92x98 cm
Äldre lagningar