Terriner Kina Jiaqing
2014-02-20
230435
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
TERRINER, 1 par, Kina, Jiaqing (1796-1820), konturerad kant, sparsam delvis förgylld dekor av blommande kvistar, längd ca 28 cm
Förgyllning med smärre slitage