Änglabyst i alabaster
2014-02-19
230408
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYST, 1900-tal, alabaster, ängel, på sockel med dekor i svart sten, total höjd 70 cm
OBS! LÖSA DELAR
Vingar med skador, nagg