Angelo Muchetti oljemålning
2014-02-19
230405
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MUCHETTI, Angelo (1912-1960): Sydländskt landskap med hus, signerad Muchetti, olja på pannå, 20x30 cm