"Below London Bridge" gouache
2014-02-19
230395
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): "Below London Bridge", monogramsignerad JG, gouache, 11x26 cm