Fred Andersson emalj
2014-02-19
230383
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ANDERSSON, Fred (1921-1989): Figurscen, signerad och daterad Fred Andersson -69, emalj, 33x33 cm