Karl-Axel Pehrson färglitografi
2014-02-19
230316
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PEHRSON, Karl-Axel (1921-2005): Komposition, signerad K. A. Pehrson -65, 110/130, färglitografi, 50x36 cm