Ester Kjerner olja på pappannå
2014-02-19
230312
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
KJERNER, Ester (1873-1952): Fruktstilleben, signerad och daterad E. Kjerner 1935, olja på pappannå, 24x35 cm