Fåtöljer Bruno Mathsson för Dux
2014-02-19
230265
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, "Karin", brännstämplade "Bruno Mathsson by Dux", svartvit tygklädsel
Slitage