Ljusstakar 1 par tenn
2014-02-20
230249
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, Justelius, Eksjö 1850-tal, klockformade ljuspipor med godronnering, kvadratiska fötter med palmettdekor, höjd 19 cm
Lagningar