Certina damarmbandsur
2014-02-19
230240
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
DAMARMBANDSUR, 18 k guld, Certina, 1950-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, totalvikt inkl. medföljande länkbit 24 g, modell nr: 0810 268, serie nr: 352857
Bruksslitage