John-Erik Franzén färglitografi
2014-02-18
230160
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FRANZÉN, John-Erik (född 1942 ):"Den vita cadillacen", signerad och daterad John Erik Franzén 1978 XIV/XV, färglitografi, bladstorlek ca 70x98 cm