Kista 1700-tal
2014-02-18
230147
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KISTA, 1700-tal, barock, med järnbeslag, originallås, längd ca 79 cm, 42x43 cm, originalnyckel medföljer
Renoverad och komplitterad, slitage, sprickor,