Oljemålning
2014-02-24
230136
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Figurkomposition, olja på pannå, 21x15 cm
Färgbortfall