Oljemålning
2014-02-24
230129
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR,1800-tal, Mor och barn, monogramsignerad a tergo HT, olja på pannå, 29x21 cm
Sprickor