Olof Jernberg oljemålning
2014-02-27
230091
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JERNBERG, Olof (1855-1935): Stadsmotiv, monogramsignerad OJ, olja på duk, ca 79x56 cm