Klubbat för:
750 SEK
1 500 SEK
SJÖSTRAND, Helmi (Finland 1864-1956): Motiv Fredriksborgs slott, Danmark, signerad Helmi Sjöstrand, olja på pannå, 65x50 cm
230083
2014-02-18