Anders Zorn etsning
2014-03-01
230072
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ZORN, Anders (1860-1920): Dunkelt hörn, 1903, signerad Zorn, etsning, 20x15, H&H239 (sällsynt)
Gulnad