Jalusiskåp ek
2014-02-18
230009
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JALUSISKÅP, 1900-talets första hälft, ek. höjd 145, 103x40 cm
Ytskador