Etagebord
2014-02-17
229999
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ETAGEBORD, 1900-tal, hjultrissor, delvids valnötsfanér, höjd 76, 47x34 cm
Repor