Ikon 1800-tal
2014-02-17
229990
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
IKON, 1800-tal, östeuropa, ca 24x18 cm
Maskstungen,m senare bemålning och förgyllning