Spelbord
2014-02-17
229987
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SPELBORD, rokokostil, 1800-tal, mahogny, höjd 78, 90x43 cm
Smärre slitage, skador