Stig Borglind 2 etsningar
2014-02-17
229971
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORGLIND, Stig (1892-1965): 2 st. Landskap samt Blomsterstilleben, signerade Stig Borglind, etsning och torrnål