Bord barockstil Prechts art
Klubbat för:
39 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
BORD, 17/1800-tal, Prechts art, barockstil med inslag av äldre delar, träskuren och förgylld dekor, Höjd 76, 99x65 cm, proveniens: Max Skajs Antikhandel, Stockholm
Smärre skador, slitage
229760
2014-02-16