Bord barockstil Prechts art

Bord barockstil Prechts art
Bord barockstil Prechts art
Bord barockstil Prechts art
Bord barockstil Prechts art
Bord barockstil Prechts art
Bord barockstil Prechts art
Bord barockstil Prechts art
Bord barockstil Prechts art
Bord barockstil Prechts art
Bord barockstil Prechts art
Bord barockstil Prechts art
Bord barockstil Prechts art
Bord barockstil Prechts art
Bord barockstil Prechts art
Bord barockstil Prechts art
Bord barockstil Prechts art
Bord barockstil Prechts art
Bord barockstil Prechts art
Bord barockstil Prechts art
Bord barockstil Prechts art

Klubbat för:

39 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

BORD, 17/1800-tal, Prechts art, barockstil med inslag av äldre delar, träskuren och förgylld dekor, Höjd 76, 99x65 cm, proveniens: Max Skajs Antikhandel, Stockholm

Smärre skador, slitage

229760

2014-02-16