Madeleine Pyk färglitografi
2014-02-16
229745
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Figurkomposition, signerad M Pyk, 63/220, färglitografi, 35x24 cm