Knivar och smörgåsgafflar i silver
2014-02-16
229725
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MATKNIVAR, 8 st, (20,8 cm), BORDSKNIVAR, 8 st, (18 cm)., SMÖRGÅSGAFFLAR, 12 st, silver, bordsknivarna stämplade GAB, 1970-tal, med stålblad, smörgåsgafflarnas vikt ca 257 g