Sameskedar i silver
2014-02-16
229721
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SAMESKEDAR, 33 st, silver, några stämplade Boliden, 1900-talets mitt, delvis förgyllda, beståenede av: 29 kaffeskedar, matsked, 2 bordsskedar, dessertsked, vikt ca 500 g