A Fogelin oljemålning
2014-02-16
229713
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FOGELIN, Anders (född 1933): "Katt", signerad Anders Fogelin, olja på duk, 60x74 cm