Bordsplateau empirestil
2014-02-15
229690
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BORDSPLATEAU, 1800-tal, empirestil, förgylld brons, diameter 24 cm
Skadad foliering