Ljusstakar empirestil
2014-02-15
229683
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empirestil, förgylld och patinerad brons, höjd 28,5 cm