M Poessenbacher oljemålning
2014-02-16
229653
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
POESSENBACHER, Matthaus (Tyskland 1800-tal): Stadsvy, signerad M Poessenbacher 1854, olja på pannå, oval, 20x24 cm