Piedestaler 1900-talets andra hälft
2014-02-15
229642
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIEDESTALER, 2 st, 1900-talets andra hälft, med stenskivor, förgyllda, höjd 70-74 cm
En ngt ostadig