Joakim Allgulander litografi
2014-02-15
229587
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "Blinded", signerad och numrerad Joakim Allgulander, 80/240, färglitografi, bladstorlek 37,5x27 cm