Mike Walsh "The last disaster"
2014-02-25
229579
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
WALSH, Mike (USA, född 1948): "The last disaster" The funeral of Andy Warhol
signerad, daterad och numrerad på baksidan Mike Walsh -91 38/200, silkscreen på duk, 56x75,5 cm
Enstaka repa, Bilden lös i ramen.