Olle Bonnier färglitografi
2014-02-15
229573
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BONNIÉR, Olle (född 1925): ur "Glädjesång", signerad O. Bonnier, 86/100, färglitografi, ca 37,5x56 cm