Tore Nyberg olja
2014-02-20
229483
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
NYBERG, Tore (1911-1993): Komposition, signerad Tore Nyberg, olja på duk, 41x40 cm