Mantel Helmut olja på duk
2014-02-15
229476
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MANTEL, Helmut (1900-tal): Motiv med segelbåtar, signerad E.H Mantel, olja på duk, 100x87 cm