Bertil Öhlund oljemålning
2014-02-18
229421
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ÖHLUND, Bertil (1923-2003): Komposition, signerad och daterad Öhlund -57, olja på duk, 27,5x35,5 cm