Porträttbild oljemålning

Porträttbild oljemålning
Porträttbild oljemålning
Porträttbild oljemålning
Porträttbild oljemålning
Porträttbild oljemålning
Porträttbild oljemålning

Klubbat för:

122 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträttbild i landskap med häst, otydlig signatur, olja på duk, 110x140 cm

Lagningar

229414

2014-02-15