Karmstolar rokokostil
2014-02-14
229383
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-tal, valnöt, rokokostil, märkta F.G.F
Slitage