Stig Kjellin oljemålning
2014-02-14
229295
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KJELLIN, Stig (1914-1979): "Nätlagarna", signerad Stig Kjellin, olja på pannå, 1950-tal, 63x79 cm