Igge Karlsson oljemålning
2014-02-13
229257
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KARLSSON, Igge (född 1932): Komposition, signerad Igge K 64, olja på duk, 54x39 cm