Oscar Reuterswärd färglitografier
2014-02-13
229256
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
REUTERSWÄRD, Oscar (1915-2002): (2) Kompositioner - omöjliga figurer, signerade och numrerade Oscar Reuterswärd 15/200 resp. 1/200, färglitografier, 68x44 resp. 45x35 cm
En ramad en i mapp