Tema Carl Gunne olja
2014-02-13
229212
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
GUNNE, Carl (1893-1979): Badhytter, stämpelsignerad Gunne, olja på duk, 48x71 cm