Tema Carl Gunne oljemålning
2014-02-13
229198
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GUNNE, Carl (1893-1979): "Skåne", signerad Gunne, olja på duk, 45x64 cm