Claes Caspersson olja
2014-02-13
229191
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CASPERSSON, Claes (född 1953): Strandbild, signerad Claes Caspersson, olja på duk, 65x53 cm
Vågig duk