Hasse Lindroth etsning
2014-02-13
229177
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LINDROTH, Hasse (född 1938): "Medborgarplatsen", signerad och daterad -91, 41/200, etsning, 29x37 cm